Навчальний майданчик

6 травня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Економічний розвиток держави, регіонів, підприємств і підприємництва: проблеми та перспективи”. Бізнес-інкубанті прийняли активну участь у науковому заході. Ними була проведена плодотворна робота з висвітлення актуальних проблем і завдань, що стоять перед молодими підприємцями.


В рамках роботи Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» на базі кафедри економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії вийшов друком науково-методичний посібник «ПОЧИНАЄМО ВЛАСНУ СПРАВУ»

Автори:

завідувач кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Коваленко Олена Валеріївна;

координатор Бізнес-інкубатора, кандидат економічних наук, доцент Голомб Вікторія Володимирівна.

Посібник призначений для того, щоб мотивувати, надихнути і дати поради тим, хто хоче займатися власною справою. Він допоможе перетворити ідею на бізнес-план та відповість на ключові питання, що стосуються ведення підприємницької діяльності. У посібнику розглядаються організаційно-правові, маркетингові, кадрові та фінансові аспекти ведення власного бізнесу в Україні.

Представлені у посібнику матеріали можуть бути корисними підприємцям-початківцям, викладачам та студентам як додатковий матеріал під час вивчення економічних дисциплін.


РОЗВИТОК МАЛОГО БІЗНЕСУ: ДОСВІД УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ

Сектор малого підприємництва відіграє важливу роль в національній економіці, оскільки дозволяє вирішити гострі соціальні проблеми, сформувати середній клас як важливу умову політичної стабільності суспільства та суттєво підвищити рівень конкурентоспроможності національної економіки. Читати далі…