Студенти факультету економіки та менеджменту відвідали ЗОСППР “Потенціал”

За ініціативи завідувача кафедри економіки підприємства д.е.н., професора Коваленко Олени Валеріївни та слухачів Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» у Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал” відбулася зустріч з президентом ЗОСППР “Потенціал” Головком Олександром Степановичем та Виконуючим директором ЗОСППР “Потенціал” Крайнім Валерієм Григоровичем.

Олександр Степанович та Валерій Григорович ознайомили студентів із основними напрямами діяльності організації у сфері підтримки підприємництва та зазначили, що сьогодні розвиток малого підприємництва – є стратегічним напрямом розвитку України. Тому молоді люди з якісною освітою сьогодні є потенціалом для розвитку як Запорізького регіону, так і для країни у цілому.

Студенти цікавилися життєвим та управлінським досвідом Головка О.С., який пройшов шлях від управлінця Запорізького заводу металоконструкцій до міського голови м. Запоріжжя, та Крайнього В.Г., який щиро поділився досвідом роботи у Верховній раді України.

За сприяння дирекції ЗОСППР “Потенціал” студенти ЗДІА – майбутні економісти та підприємці – мали можливість ознайомитися з виробничим процесом на ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика» та продегустувати ласощі прямо з конвеєру фабрики.

Від імені керівництва ЗДІА професор Коваленко Олена Валеріївна подякувала дирекції ЗОСППР “Потенціал” та Генерального директора ПрАТ «ЗКФ» Пшигоцького Сергія Володимировича за співпрацю зі студентською молоддю.