Інкубанти Бізнес-інкубатора ЗДІА – учасники Business Booster Zaporizhzhia

11 листопада 2017 р. у конференц-залі “Славутич-Арена” викладачі та студенти кафедри економіки  підприємства та кафедри фінансів, банківської справи та страхування прийняли участь у «Business Booster Zaporizhzhia», який направлений на розвиток бізнес – потенціалу Запорізької області шляхом підтримки підприємницьких ініціатив серед молоді. У якості гостя та експерта на цей захід було запрошено завідувачку кафедри ЕП, координатора Бізнес-інкубатора ЗДІА, д.е.н., професора Коваленко Олену Валеріївну.

Спікери форуму «Розвиток підприємництва: фінансова культура, аутсорсинг, інвестиції» висвітлили дуже важливі для досвідчених підприємців та підприємців-початківців питання. Присутні мали змогу більше дізнатися про способи фінансування підприємницької діяльності, можливості, які пропонують страхові компанії для бізнесу, юридичний аутсорсинг, оподаткування, інтернет-маркетинг, альтернативні засоби вирішення спорів.

Відбулася презентація проектів бізнес-інкубантів. Проекти інкубантів Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» ЗДІА Жиронкіної Вікторії, Садовської Юлії, Федорової Аліни  були високо оцінені експертами. Жиронкіна Вікторія зайняла 3 місце, Федорова Аліна – 4 місце, Садовська Юлія – 5 місце серед інших достойних проектів.

Поділились досвідом участі у конкурсах бізнес-проектів як переможці Попов Максим та Щіпанський Павло, які також є бізнес-інкубантами Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» ЗДІА.