Я маю право!

23.11.17 відбулася зустріч фахівців Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області зі студентами ЗДІА в межах роботи Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» на базі кафедри економіки підприємства.

З метою формування у молодого покоління правової активності та правової поведінки та у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» перед студентами виступив заступник начальника відділу з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Михайло Волков , який розповів студентам про знищення монополії у сфері державної реєстрації, а також про реалізацію нових і зручних послуг у цій галузі.

Студентам розповіли яким чином можна самостійно та без додаткових витрат врегулювати юридичний конфлікт чи спір без звернення до суду, як слід поводитись, і що робити, коли забирають бізнес або відбирають майно, а також розповсюдили методичні рекомендації з зазначених тем.

По завершенню заходу, учасники мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані і обґрунтовані відповіді на них. Загалом захід мав комплексний і правороз’яснювальний формат, завдяки чому студенти змогли отримати нові знання від юристів-практиків.