Студенти факультету економіки та менеджменту на конференції «Розвиток туристичної привабливості регіону через підвищення ефективності діяльності МСБ сектору HoReCa»

За ініціативи координатора Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» д.е.н., професора Коваленко Олени Валеріївни студенти факультету економіки та менеджменту разом із викладачами кафедри підприємства (Стоєвим Володимиром Леонідовичем, Трифоновим Геннадієм Федоровичем та Голомб Вікторією Володимирівною) відвідали конференцію «Розвиток туристичної привабливості регіону через підвищення ефективності діяльності МСБ сектору HoReCa». Конференція проходила 5-6 грудня у Виставковому центрі «Козак-Палац».

Метою проведення цього заходу було сприяння підвищенню конкурентоспроможності підприємств сектору HoReCa, розвитку мережі готельно-ресторанної інфраструктури регіону та підвищенню управлінських компетенцій персоналу.

Присутні дізналися багато цікавої та корисної інформації про існуючі системи оцінки якості закладів HoReCa, методики підбору та підготовки кадрів для МСБ, необхідність впровадження систем менеджменту безпеки харчової продукції.

Цікавою для студентів була доповідь Віталія Федорченко, засновника WELCOMER NETWORK, генерального менеджера VITALY, який зазначив, що людський фактор є над

важливим у розвитку бізнесу. І запорукою успіху розвитку закладу у сфері HoReCa – є гостинність. Вікторія Скорбота, директор з розвитку 4Service Group в Україні поділилася із присутніми тонкощами технології оцінки якості обслуговування в ресторанах, готелях і не тільки, а також розповіла, хто ж це такий «таємний гість». Багато дискусій викликала доповідь Дениса Васильєва, спеціаліста із захисту авторських прав Українського агентства з авторських та суміжних прав, який надав практичні поради щодо дотримання норм державної політики у сфері авторського права.

Студенти мали змогу почути провідних експертів та фахівців галузі, які з радістю ділилися досвідом та практичними порадами ведення бізнесу у сфері готельно-ресторанного бізнесу.