На базі кафедри менеджменту Запорізького національного технічного університету цього року буде відкрито новий академічний бізнес-інкубатор.

Саме про це 20.03.2018 року йшлося на спільній нараді під головуванням начальника управління розвитку підприємництва ЗОДА Наталії Гончар, за участі: генерального директора Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимира Степаненка, завідувачки кафедрою менеджменту Запорізького національного технічного університету, д.е.н., професора Тетяни Пуліної, директора економіко-гуманітарного інституту ЗНТУ, д.е.н., професора Петра Ґудзя.
Інкубатор буде створено в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва області. Головна мета створення цієї інституції – підтримка «стартап»-проектів молодих підприємців – технарів. Це буде вже п’ятий академічний інкубатор в області.
Проект «Бізнес-інкубатор ЗНТУ» є дуже важливим для нашої молоді та запорізької економіки, а відповідно для наповнення бюджету податками та створення нових робочих місць. Бізнес-інкубатор має налаштувати сучасну молодь на розвиток малого та середнього бізнесу за сучасними європейськими критеріями. Адже саме в їхніх руках – побудова нової України.
ЗНТУ сьогодні – це 6 інститутів, 12 факультетів, 60 кафедр, 9 навчально-лабораторних корпусів, 4 студентських гуртожитків на 2300 місць, бібліотека з книжковим фондом у понад мільйон примірників, редакційно-видавничий відділ, комп’ютерна друкарня, дві спортивно-оздоровчі здравниці, санаторій-профілакторій, медичний центр, спортивний та харчовий комплекси, потужна адміністративно-господарська частина тощо. ЗНТУ став потужним навчальним і науково-дослідним комплексом, який оснащено сучасним дослідницьким обладнанням, він виконує великий обсяг фундаментальних і прикладних досліджень. У ньому працюють відомі наукові школи в таких галузях: ливарне виробництво; матеріалознавство і термічна обробка; зварювальні процеси; радіотехніка і мікроелектроніка; механіка динамічних систем; теплотехніка; технічна кібернетика; фізика твердого тіла.