Бізнес-інкубанти Запорізької державної інженерної академії познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

11.04.2018 року у приміщенні бізнес-інкубатору ЗДІА, при головуванні завідувачки кафедрою економіки підприємства, професора Олени Коваленко відбувся семінар на тему: «Про старт нової програми: «Erasmus for Young Entrepreneurs» від Європейської Комісії, в якій Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Володимир Степаненко у слайдах презентував нову програму та розповів про можливості залучення до проекту студентів –  інкубантів ЗДІА у якості Young Entrepreneurs.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.

Крім ознайомлення із програмою ЄС на заході розглядалися і наступні нагальні питання порядку денного:

  1. Знайомство учасників Форуму соціальних ініціатив з Бізнес-інкубатором, здобутки та проміжні підсумки роботи. Доповідь проф. Олени Коваленко.
  2. Про програму «Енактус в ЗДІА». Доповідь студентки ЕП-171 ВікторіїЖиронкіної.